888Starz Canlı Destek

Tıkla, 888Starz’a Gir!

888Starz canlı destek hattı ile 7/24 öneri, soru, sorun, görüş veya şikayetlerinizi yetkili birime anında iletebilirsiniz. Son zamanların önde gelen bahis sitesi olma yolunda ilerleyen firma oyuncularına kapsamlı hizmet vermektedir. Sahip olduğu iletişim seçenekleriyle oyuncularına geniş hizmet sağlayan şirkete dilediğiniz an ulaşabiliyorsunuz. Bu esnada yardımcı olabilecek çeşitli yöntemler bulunuyor. Bunlardan önde geleni ise Twitter adresi olmaktadır.

888Starz canlı destek

Paylaşımlarıyla bilgi sahibi olabileceğiniz 888Starz Twitter adresi site içerisindeki güncel gelişmeleri paylaşmaktadır. Böylece giriş adresi, bonuslar, maç sonuçları gibi birçok gelişmelerden haberdar olabiliyorsunuz. Online destek kadar hızlı sonuç alamasanız da Twitter adresinden irtibata geçebilirsiniz. Canlı müşteri hizmetlerinden belge gönderimi gibi birçok işlemi yapabiliyorken, aktif çekilişlere katılabilir, site içi bonus kazanabilirsiniz.

888Starz Canlı Destek Hattı

Sistemin sağ alt köşesinde yer alan online yardım hattı oyuncuların görüşlerine kulak vermektedir. 888Starz canlı destek hattı çeşitli birimlere ayrılmaktadır. Bu birimler arasında hesap, finansal, bonuslar gibi destekleri alabilirsiniz. Site içerisinde bulunması oyunculara oyun esnasında aktif temsilcilere ulaşabilme imkanı sağlıyor. Böylece hem ergonomik hem de hızlı biçimde faaliyet gösteren bir sistem haline gelmektedir.

Online yardım hattına başvurulan konulardan birisi de 888Starz bonus aktivasyonlarıdır. Oyuncular belirli şartları yerine getirdikten sonra bonus kazanmaktadır. Şartları tamamladıktan sonra online destek hattından bonusunuzu talep etmeniz gerekir. Bu esnada canlı temsilciler kişisel bilgilerinizi gözden geçirerek promosyonu hesabınıza yansıtmaktadır. Kısa sürede hesabınıza geçen bonusun para çekme esnasında kolaylıkla çekebilirsiniz.

888Starz Canlı Destek Müşteri Hizmetleri Numarası

Oyuncuların firmayla irtibata geçebileceği birçok yöntem bulunuyor. E-posta adresleri de yöntemler arasında oldukça popülerdir. Sesli görüşme yapabileceğiniz telefon numarası da yöntemler arasındadır. 888Starz canlı destek müşteri hizmetleri numarası güncel giriş adresinde bulunmaktadır. Belirli zaman aralıklarıyla numaranın değişmesi tamamen güvenliği arttırmak içindir. Şu anda güncel numara ise +357 9763 0833’tür.

888Starz canlı iletişim konusunda gelişmiş seçeneklere sahiptir. Ayrıca gün geçtikçe mevcut çeşitlilik artmaktadır. Online destek hattından farklı olarak hizmet veren e-posta adresleri bulunmaktadır. Aşağıdaki e-posta adreslerine karşılık gelen birime kısa sürede bağlanabilirsiniz.